Słupski Ośrodek Kultury

http://www.ziemia-slupska.pl/wp-content/uploads/2012/06/sok_21.jpg

Słupski Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Realizuje cele i zadania poprzez wielokierunkową działalność w dziedzinie wychowani, edukacji i upowszechniania kultury, na podstawie jednolitego tekstu ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej Ministerstwa Kultury i Sztuki z dnia 12 września 1997 r. z późniejszymi zmianami /D.U.Nr 110 z roku 1997/. Oraz Uchwały Nr. XIX/244/2000 Rady Miejskiej w Słupsku VI sprawie statutu Słupskiego Ośrodka Kultury.

Słupski Ośrodek Kultury ma wieloletnie doświadczenie i tradycje w organizowaniu rozmaitych zajęć oraz imprez artystycznych i edukacyjnych. Obecnie prowadzimy zajęcia w 40 zespołach, sekcjach i klubach zainteresowań z 796 stałymi uczestnikami. Osobny nurt naszej działalności stanowi organizacja imprez o zasięgu miejskim, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym, których w roku 2004 zorganizowaliśmy 227, w imprezach tych uczestniczyło 72138 osób. Systematycznie rozwijamy kontakty zagraniczne z Potugalią, Indonezją, Danią, Rosją, Niemcami, Finlandią. Kontakty te mają charakter wymiany doświadczeń kulturalnych oraz prezentacji rozmaitych grup artystycznych na festiwalach, konkursach, spotkaniach i wystawach, organizowanych u nas jak i w zaprzyjaźnionych krajach.

Kontakt:

ul. Braci Gierymskich 1
76-200 Słupsk, Polska

tel.: +48 (59) 845 64 41
tel.: +48 (59) 845 64 42

e-mail: sok@sok.slupsk.pl
Internet: www.sok-slupsk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sprawdźmy czy nie jesteś botem:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress