Konkurs!! – Unia Europejska w rytm młodzieży

unia europejska w rytm mlodziezyA3

W imieniu Młodzieżowej Rady Miasta Słupska mamy przyjemność zaprosić młodzież z regionu Pomorza Środkowego do wzięcia udziału w projekcie pt. „Unia Europejska w rytm Młodzieży”. Ma on na celu pobudzenie środowiska kulturalnego regionu oraz integracje społeczności lokalnej poprzez muzykę, budowanie wśród uczestników projektu zrozumienia dla innych grup społecznych prezentujących  różne nurty muzyczne, a także poznanie kultury państw członkowskich Unii Europejskiej.

23.10.2012r. (wtorek)  w Młodzieżowym  Domu Kultury w Słupsku przy ulicy Szarych Szeregów 8 o godz. 17.00 odbędzie się pierwszy casting, podczas którego jury wyłoni najlepszych uczestników. Po weryfikacji zostaną przydzieleni do odpowiednich grup warsztatowych. Castingi odbędą się w następujących terminach: 25.10.2012r. (czwartek) w Słupskim Ośrodku Kultury na ul. Braci Gierymskich 1, godz.17:00 oraz 27.10.2012r. (sobota) w Młodzieżowym Centrum Kultury przy ul. 3 Maja 22 o godz.10.00. Zainteresowanych  prosimy o  wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny będzie na stronie  Młodzieżowej Rady Miasta Słupska www.mrm.slupsk.pl. Formularz prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres projekt@mrm.slupsk.pl lub dostarczyć do siedziby organizatora. W przedsięwzięciu mogą wziąć udział osoby, które mają od 12-30 lat.

Projekt przewiduje podział uczestników na 15 grup (8-osobowych ), z których każda będzie pracować pod okiem instruktora, w celu doskonalenie umiejętności scenicznych i wokalnych. Młodzież  zostanie podzielona pod względem kryterium danego gatunku muzycznego. Warsztaty rozpoczynają się 01.11.2012r. (10 spotkań ), które pozwolą młodym talentom nabyć pozaformalne umiejętności takie jak: emisja głosu, autoprezentacja oraz praca w zespole.

Zwieńczeniem ciężkiej pracy  będą koncerty. Młodzi artyści zaprezentują nabyte zdolności przed szeroką publicznością. Występy odbywać się będą na scenach słupskich instytucji kultury (MCK, MDK oraz SOK). Popis artystycznych umiejętności pozwoli na przybliżenie szerokiej grupie odbiorców różnych nurtów muzycznych oraz kulturę państw europejskich.1 czerwca 2013r. zostanie wydana płyta studyjna w nakładzie 2000 sztuk, która będzie rozkolportowana bezpłatnie wśród młodzieży regionu. W ramach premiery płyty zorganizowana zostanie konferencja prasowa, na której obecne będą słupskie media. Owocem projektu „Unia Europejska w rytm młodzieży” jakim będzie płyta, stworzy uczestnikom możliwość wspięcia się na wyższy szczebel kariery artystycznej. Pomocy merytorycznej podczas realizacji projektu udzielać będą Młodzieżowe Centrum Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Słupski Ośrodek Kultury. Organizacją wspierającą jest Miasto Słupsk.

Dane kontaktowe:
Koordynator projektu: Damian Bianga
e-mail: projekt@mrm.slupsk.pl

Młodzieżowa Rada Miasta Słupska
Gabinet Prezydenta Miasta
Plac Zwyciestwa 3, p. 100
76 – 200 Słupsk
nr tel.59 84 88 452  nr fax. 59 84 88 341

14 Responses to Konkurs!! – Unia Europejska w rytm młodzieży

 1. Samarytanin pisze:

  Zarąbiście oto właśni chodziło

 2. 123 pisze:

  A czy to nie jest dziewczyna ze Słupska? Śpiewająca? Weźcie ją.
  http://www.youtube.com/watch?v=Kb819P7rh6c

  :)

 3. Seba pisze:

  Od kiedy można się rejestrować i gdzie jest formularz zgłoszeniowy?

 4. GNM pisze:

  No i wkoncu sie cos dzieje porzadnego

 5. weronika pisze:

  a do tego formularza to trzeba donieść demo ?

 6. GNM pisze:

  NIe niema takiej potrzeby ale oczywiście mile widziany :)

 7. xd pisze:

  czy moze to byc piosenka po angielsku?

 8. Kamilson pisze:

  a czy jest możliwość przyjścia w 2 osoby jako zespół ? ;)

 9. marek pisze:

  Tak, zapraszamy.

 10. Zu pisze:

  Bardzo chcemy wziąć udział z koleżanką, tylko mamy pewien problem. Otóż na plakatach i ulotkach nie jest nic wspomniane o demo, doczytując się tutaj można je dostarczyć, ale nie trzeba, a wchodząc na formularz jest to wymagane. Byłyśmy w MCK’u i pewna pani doradziła nam zadzwonić pod wskazany numer lecz się nie dobiłyśmy. Proszę więc o odpowiedź :)

 11. marek pisze:

  Dołączenie do formularza zgłoszeniowego dema nie jest obowiązkowe. Równie dobrze można przynieść je na casting.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sprawdźmy czy nie jesteś botem:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress