I SŁUPSKI FESTIWAL FILMÓW AMATORSKICH!

Rusza I SŁUPSKI FESTIWAL FILMÓW AMATORSKICH!
Konkurs organizowany jest przez Młodzieżową Radę Miasta Słupska i skierowany jest do twórczych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
W terminie do 23.12.2015r. chętne grupy wypełniają kartę zgłoszeniową dostępną na stronie www.mrm.slupsk.pl oraz na fanpage Młodzieżowej Rady Miasta na portalu Facebook i wysyłają ją drogą mailową na adres : mrm.festiwal@wp.pl
Uczestnicy zgłaszają się w grupach tworzonych w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe lub szkoły gimnazjalne + ponadgimnazjalne. Grupy muszą zostać stworzone z minimum 5, a maximum 15 osób. Termin nadesłania prac jest do 05.02.2016r.
3. Uczestnicy wykonują pracę na jeden z dwóch tematów Festiwalu
a) Spot promujący Słupsk i Okolice
b) Filmik prezentujący wybraną legendę Regionu Słupskiego
Głównymi nagrodami w obu kategoriach będzie profesjonalny rzutnik oraz możliwość obejrzenia swojego filmu na dużym ekranie. Filmik zostanie również umieszczony na portalach społecznościowych związanych z MRMS i Słupskiem.
Poza głównymi nagrodami zostaną również wręczone wyróżnienia i nagrody specjalne!
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

 
karta-zgłoszeniowa-na-festiwal
Regulamin_I_SŁUPSKI_FESTIWAL_FILMÓW_AMATORSKICH

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sprawdźmy czy nie jesteś botem:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress